ÜRÜNLER
Teras Korkuluk Modelleri

Teras korkuluk modelleri

Günümüzde yaşadığımız her noktada kalabalıktan şikayet eder hale geldik. Dip dibe binalar, gri renge bürünen şehirler, yeşilin yok olduğu, rahat nefes alınamayan mahalleler ortaya çıktı. Artan insan nüfusu ve kırsaldan şehre kaçma durumu insanları hep aynı noktaya sürdü. Özellikle İstanbul üzerinden düşünürsek de zaten göreceğiz ki kafamızı göğe dahi kaldırsak ancak bir süre sonra gökyüzünü görebiliyoruz bina yüksekliklerinden dolayı. Hal böyle olduğundan da her ufak detayda dahi nefes alınabilecek, gökyüzüne bakılabilecek noktalar aramaya mecbur kalıyor insanoğlu. Bu yüzden teras kavramı ülkemiz insanları için oldukça önem arz eder. Haftasonu dinlenmesi için çıkılan, yazları havadar olduğundan oturulan, mangal yakıp keyif yapmak için kullanılan alanlar olur teraslar. Böylesine önemli alanlarda da hem şıklık hem de güven sağlayan “Teras Korkuluk Modelleri” kullanımı oldukça elzemdir.

Yaşam alanlarına şıklık ve güven katan bu korkuluk modelleri, müşterinin özel isteğine göre özel boyutlarda üretilebilirken standart boylardaki korkuluklar da mekanlara monte edilebilmektedir. Bu modeller hem camın estetik ve zarifliğini hem de kaliteli malzemesiyle güvenliği barındırır. OSMpaslanmaz’ın engin tecrübesi ve teknolojik alt yapısıyla üretilebilen bu ürünler, sizlere sorunsuz bir mekan kurgulamada büyük yardımcı olacaktır.

Uzman kadrosu ve bilgi birikimiyle müşterilerine sorunsuz hizmet sunan firma, kullandığı çelik aparatlar ve kaliteli malzemeyle güvenlik alt yapısını da son derece hassas şekilde sağlamaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan firma, paslanmaz çelik yüzeyi müşteri isteğine göre parlak veya satine (mat) olarak üretebiliyor. Taban bağlantısı konusunda beton yüzeylere beton dübeli veya kimyasal dübel ile bilinçli bir işçilik hizmeti sunan OSMpaslanmaz, çelik ve ahşap yüzeylerde ise cıvata ve vida ile montajlama yapmaktadır.

Sektörünün öncüsü olan OSMpaslanmaz, istediğiniz her ölçü ve modelde ürün üretimi gerçekleştirebilecek üretim alt yapısına sahiptir. Sektöründe birçok firmaya dahi ürün tedariği sağlayabilen firma, başarılı modelleme ve ölçü alma teknikleriyle sizlerin en sorunsuz hizmeti alabilmenizi sağlamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere hizmetini sunabilecek güce sahip olan firma, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası fikrinden asla vazgeçmez. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firma, sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder