ÜRÜNLER

PASLANMAZ ROZET DKR 300

Bilgi Al
Teklif Al

PASLANMAZ ROZET DKR 300

Paslanmaz Rozet - DKR 300

Bu sayfada Paslanmaz rozet, dikme rozeti, krom rozet, dikme rozet fiyatları, dikme tası, paslanmaz dikme rozeti  hakkında bilgileri edinebileceğiniz gibi tüm sorularınıza bize sayfanın sağında yer alan`ürün hakkında soru sor` bölümünden de iletebilirsiniz. 

Bu sayfada Paslanmaz Dikme Rozeti DKR - 300  ürünümüzü bulabilirsiniz. Paslanmaz dikmeler için gerekli olan rozet ürün resmimizi ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz çelik korkuluk için önemli bir korkuluk aksesuarı olan Paslanmaz Dikme Rozeti üretimi ve satışı paslanmaz çelik sektörünün öncü kurumu OSM Paslanmaz`da yapılmaktadır. 

Paslanmaz Dikme Rozeti ve tüm paslanmaz çelik korkuluk aksesuarları firmamız tarafından garantili olarak satılmaktadır. Tüm kokuluk aksesuarlarımız TSE üretim standartlarına uygun, yüksek kalitede kendi atölyelerimizde üretilmekte ve satılmaktadır. 

Bu sayfadaki paslanmaz çelik korkuluk aksesuarımız Paslanmaz Rozet DKR- 300 modelidir. Paslanmaz Rozet DKR- 300 ve diğer paslanmas rozet, dikme rozeti ürünlerimize sitemizden invceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak paslanmaz rozetdikme rozetikrom rozetdikme tası, dikme rozet fiyatlarıpaslanmaz dikme modelleri konularında tüm sorularınıza hızlı ve kaliteli cevap verecek uzman ve deneyimli ekibe sahibiz.

PASLANMAZ ROZET DKR 300 Ürün Özellikleri

Dikme ölçüsü     : 32 lik paslanmaz dikme rozeti
Dikme ölçüsü     : 38 lik paslanmaz dikme rozeti
Dikme ölçüsü     : 42 lik paslanmaz dikme rozeti
Dikme ölçüsü     : 51 lik paslanmaz dikme rozeti
Dikme ölçüsü     : 60 lik paslanmaz dikme rozeti

 

Benzer Ürünler