ÜRÜNLER
Paslanmaz Cam Tutucu

Paslanmaz cam tutucu

Artık cam aksesuarlarını yaşam alanlarının tümünde görebiliyoruz. Teknoloji geliştikçe ve artık özgün tasarım arayışı artarak devam ettikçe camın da kullanım alanları bu minvalde artmakta. Tabi cam giydirme ve cam korkuluk uygulamaları için de “Paslanmaz Cam Tutucular” vazgeçilmez aparatlardır. Estetik kaygı, modern görünüm isteği ve şıklık talebi camın da kullanımını mecburi hale getirmiştir. Çünkü artık cam saflığın ve güzelliğin direkt temsilidir. Cam cephelerin bütünselliğini sağlayan parçalarsa onların kullanım alanlarında hem daha güvenli hem de daha özel dizayn edilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Günümüzde artan farklı olma kaygısı ve bununla beraber gelişen mimari yapılardaki cam kullanımı onların bir arada kalabilmesini sağlayacak özel ürünlerin de gelişmesini zorunlu hale getirmiştir. Hal böyle olunca OSMpaslanmaz’ın son teknolojiye sahip kendi atölyesinde büyük bir titizlikle ürettiği tutucu aparatları, her projeye uygun olacak şekilde üretilir. Her türlü cam uygulaması için farklı model ve işleve sahip ürünler, firma bünyesinde büyük bir özenle üretilmektedir. Sektörünün öncüsü olan firma, birçok firmaya da aynı zamanda ürün tedarik ederek gücünü ortaya koymaktadır.

Sağlamlık ve güvenin ön planda olduğu günümüz mimarisinde insan aklına hemen camla ilgili soru işaretleri de gelmektedir. Ancak OSMpaslanmaz’ın tecrübesi ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla paslanmaz çelikten üretilen cam tutucular, mimarilere güven ve şıklığı bir arada sunar. Güven anlamında da şıklık ve estetik görünüm anlamında da istediğiniz performansı size sunabilecek ürünlerdir cam tutucular.

Yılların verdiği tecrübeyle sektöründe rüştünü ispatlamış olan OSMpaslanmaz, uzman bilgisi ve kaliteli ürün kullanımını bir araya getirerek sorunsuz işletmecilik ve sorunsuz hizmet anlayışını sonuna kadar uygular. Birçok şık mimaride firmanın imzasına rastlayabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası birçok projede hizmet veren firma, sunduğu hizmet kalitesiyle alnının akıyla her projenin altından kalkmıştır. İstanbul Dudullu’dan tüm Türkiye’ye uzanan hizmet ağıyla sektöründe vazgeçilmez firmalar arasına giren firma, ister bir ister bin adet olsun, her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.

Kaliteyi en uyguna sunma düşüncesinden asla ödün vermeyen firma, siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakın. Özel olarak planlama ve üretim yapan firma, her proje için tüm enerjisini sizlere sorunsuz hizmet sağlamak için harcar.

Paslanmaz Cam Tutucu Üretimi

Paslanmaz malzeme den üretim yaptığımız cam tutucu, cam tutcu aparatlar, cam bağlantı elemanları ve spider cam tutucular firmamız osm paslanmaz tarafından cnc makinalarda üretilip, yüzey polisaj işlemleri yapıldıktan sonra üzerine cam tutucu plastik contalar takılıp kalite kontrolden geçtikten sonra paketlenerek kullanıma hazır hale getirilir.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder