ÜRÜNLER
Merdiven Cam Korkuluk

Merdiven cam korkuluk

Her zaman varmak istediğimiz noktaya en güvenilir, en hızlı ve en temiz yoldan ulaşmayı hedefleriz. Bu aslında tercihten de öte yaşam standardı için bir beklentidir. Olması gerekendir yani. Merdivenler de bizleri bir yerden başka bir yere, katlar arası yolcuklarda özellikle, götüren özel tasarımlı basit mekanizmalardır. Bu anlamda mimari yapılarda katlar arası bağlantı sağlayan merdivenler de bizlerin bir nevi ulaşım aracımızdır. Ancak gelişen teknoloji ve beklenen görüntü güzelliği artık merdivenlerin hem daha sağlam ve sağlıklı hem de göze daha hoş gelebilecek aksesuar olarak karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. “Merdiven Cam Korkuluk”ları da bu gibi unsurları kendi bünyesinde barındırabilen özel ürünlerdir.

En son teknoloji kullanılarak üretilen bu korkuluk modelleri, OSMpaslanmaz firmasının kaliteli işçilik ve uzman deneyimiyle birleşerek kullanılabilir hale getirilir. Konutlarda, ofislerde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, metro ve tren istasyonlarında, plazalarda kısacası yaşam alanlarımızın neredeyse tamamında karşımıza çıkan merdivenler, merdiven korkulukları olmadan hiçbir şekilde kullanım özelliğine sahip değillerdir. O yüzden merdiven korkulukları bizlerin bir nevi ulaşım aracı olan merdivenler için vazgeçilmez bir detaydır ve çok önemli bir aksesuardır. Paslanmaz çelik maddelerle bir araya gelen ve gerçekten sağlamlığıyla göz dolduran bu ürünler, farklı farklı desen ve kalıplarıyla şıklıklarınıza da şıklık katacaktır.

Özellikle güvenliğin sağlanması açısından olmazsa olmaz olan korkuluk ya da trabzan adı verilen destekler, güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan önemli bir aksesuardır. OSMpaslanmaz, bu konuda da camın estetiğini trabzan ve korkuluklarla buluşturarak yaşam alanlarınıza modern ve şık bir görünüm kazandırır.

Güvenlik standartlarına ulaşabilmek için kullanılan bu aksesuarlar, kullanım alanına göre bazı alanlarda yönetmelikle belirlenen çizgilerde yapılandırılırken mimari projelerde dahil olmak üzere her noktada can güvenliği esas alınarak yapılandırılır. Merdiven korkulukları tek arahatlı, 2 arahatlı, 3 arahatlı, 4 arahatlı, 5 ve daha fazla arahat kullanılarak veya hiç arahat koyulmadan her basamağa bir dikme koyularak uygulanabilir. Merdiven cam korkuluk montaj yönetiminde dikmeler geniş ebatlarda kanatlar kullanılarak zemine gömülebilir. Merdiven cam korkuluk uygulamalarında ebatlar 5 - 8 - 10 gibi yerin güvenliği açısından değişebilir.

Tüm projelerde kendi farkını ortaya koyarak gerçekten göz dolduran cam korkuluklu merdivenler, sıradan merdiven korkuluklarına göre çok daha kullanışlı, sağlıklı ve kolay temizlik avantajı sağlayan aksesuarlardır. Yaşam alanlarınızın her özelliğini en ince detayına kadar düşünüyorsanız tercihiniz kesinlikle bu konuda OSMpaslanmaz olmalı. Sektörünün öncüsü olan ve uygun fiyat politikasından kesinlikle şaşmayan firma, sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder