ÜRÜNLER
Cam Korkuluk

Cam korkuluk

Şıklık ve estetik görünüm günümüzde artık birçok şeyin önüne geçiyor ve kavram olarak hayatımızın her noktasına da değiniyor. Yaşam alanlarındaki bu kaygı ise artık kendisini farklı aksesuarların kullanımıyla kendisini bastırıyor. Bunlardan birisi de cam kullanımı ve beraberinde “Cam Korkuluk” uygulamalarıdır. Artık mimari projeler için vazgeçilmez aksesuar olan bu modeller, son zamanlarda gerçekten tercih listelerinin başında gelmektedir.

Sektörünün öncüsü OSMpaslanmaz’ın engin tecrübeye sahip kadrosuyla ve titiz işçiliğiyle hazırlanan aksesuarlar, sağlamlığı, dayanıklılığı, sağlıklı ham maddeden üretilmesi ve şık görünümüyle her mekana ayrı bir hava katar. Son dönemlerde alınan korkuluk projelerinin çoğunluğunu cam korkuluk modelleri oluşturmaktadır. Projenin başlangıç aşaması ve üretim aşamasından başlayan firma tecrübesi, montajlama anına kadar sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de uygulanan birçok cam korkuluk modelinin yaratıcısı ve uygulayıcısı olan firma, ürettiği ürünlerin patentine de sahiptir. İstanbul’daki teknolojik atölyesinde üretimini gerçekleştiren firma, cam korkuluk aksesuarlarnı ve ekipmanlarını da bizzat kendi imalathanesinde üretmektedir. Eğer projelerinizde hem sağlamlığı hem de şık ve estetik görünüm istiyorsanız tercihini kesinlikle OSMpaslanmaz olmalı.

Yaşam alanlarının birçoğunda güvenle kullanılabilen bu modeller, sağlıklı oluşu, hijyenik olması ve kolay temizlenebilir olmasıyla da ön plana çıkıyor. Kimyasallara ve ısı değişimlerine karşı dayanıklı olan bu ürünler, uzunca bir kullanım ömrüne de sahiptir. Hal böyle olunca hem sağlık için hem de kullanılan ürünün ömrünün uzun olmasından dolayı mimari yapılarda kullanım önceliği cam korkuluklardan yana oluyor.

Uzman bilgisiyle birlikte hareket eden ve proje alanına geldikten sonra gerçekleşebilecek her ihtimali değerlendiren firma çalışanları, alanın fiziki durumundan dış cepheyle uyumuna, erozyona ne kadar maruz kalacağından en uygun kullanımın hangisi olacağına dair birçok faktörü göz önünde bulundurarak hareket eder.

Kaliteyi uygun fiyata sunma prensibinden asla vazgeçmeyen firma, alışveriş merkezlerinden okullara, hastanelerden iş merkezlerine, otellerden havalimanına kadar aklınıza gelebilecek her türlü toplu kullanım alanlarında ve özel kullanım alanlarında sizlere en iyi kaliteyle hizmet vermeyi beklemektedir.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder